درباره ما

از سال ۱395 با دریافت مجوزهای قانونی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز بکار نموده ایم و در سالهای فعالیت خود افتخار داشته ایم خدمات شایان توجهی به بیماران و سالمندان ارائه نماییم این مرکز به تایید بسیاری از صاحبنظران و دست اندرکاران پزشکی مبتکر سبک جدیدی در خدمات پرستاری در منزل میباشد.. کلیه پرسنل پرستار و بهیار این مرکز در بدو استخدام مورد تست های متعدد پزشکی؛ قدرت عمل؛ مدیریت بیماران؛ صلاحیتهای کاری و غیره قرار می گیرند و چندین سند معتبر و ضامن از ایشان اخذ میگردد

مرکز پرستاری آرمان سلامتی با آگاهی از آخرین روشهای نگهداری از بیماران مصمم میباشد دوران سالمندی و دوران نقاهت در منزل به دورانی تبدیل گردد که کمترین عوارض و بیشترین رفاه را در بر داشته باشد و بیماران و سالمندان و بستگان در کمال آسایش این دوران را طی نمایند.

تلفن های مرکز:38580709- 38580710

در بسیاری از موارد به ادامه بستری بیمار در بیمارستان نیازی نیست ولی بیمار باید دوران نقاهت را در مکانی دیگر سپری نماید

بهترین مکان برای انجام این مهم منزل بیمار یا منزل کسانی است که بیمار را دوست دارند. این موضوع از نظر عاطفی تاثیر فراوان بر روحیه بیمار خواهد گذاشت. حتی بیمارانی که بیماریهای سخت را تجربه می نمایند از حضور در منزل اظهار رضایت کرده اند.

مرکز پرستاری آرمان سلامتی به این امر مهم نگاهی کارشناسانه و مسئولانه دارد.

ما با جذب پرسنل با تجربه و کارآمد توانسته ایم محیطی آسوده و ایمن در منزل بیماران فراهم کنیم و به گونه ای عمل نماییم که بیماران و بستگانشان بتوانند در نهایت آسودگی دوران نقاهت بیماری را پشت سربگذارند.

تواناییهای ما این امکان را فراهم آورده است که در صورت نیاز با ایجاد یک سایت تخصصی مراقبتهای ویژه ICU خواهیم توانست مانند یک واحد درمانی مجهز در منزل از بیماران ویژه نیز پرستاری نماییم.

کارشناسان ما از طریق تلفنهای مستقیم مرکز پرستاری آرمان سلامتی آماده ارائه اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات شما میباشند

مرکز پرستاری آرمان سلامتی بابهره مندی از حضور پرسنل تحصیلکرده در رشته های مختلف پزشکی قادر خواهد بود برخی از درمانها و اقدامات سرپایی را تحت نظر پزشکان در منزل ارائه نماید

تزریق سرم

تزریق آمپول های وریدی و عضلانی

کنترل فشار خون

تجدید و تعویض پانسمان زخم یا محل جراحی

پانسمان زخم بستر

کشیدن بخیه

اکسیژن درمانی

سونداژمعده ومثانه

گرفتن نوار قلب